Korzystam z usług Ani i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy pragną zmienić się w pięknego łabędzia. Ania jest perfekcjonalistka w każdym calu. Robi to co lubi i robi to świetnie. Ania robi piękne makijaże,potrafi świetnie dopasować odpowiedni makijaż do danego typu urody. A do tego potrafi wyczarować świetną fryzurę
Agata Abramowicz

W moim wieku, już nie myśli się o profesjonalnych makijażach, jednak bywają sytuacje w życiu np. ślub, kiedy trzeba wyglądać pięknie i Ania Dębska to piękno potrafi wydobyć z każdej kobiety, bez względu na jej wiek. Dziękuję

Jola Grzybowska

Polecam gorąco usługi Pani Ani, podchodzi profesjonalnie do swojej pracy, a przy tym w gabinecie jest bardzo miła atmosfera. Makijaż, który wykonała Pani Ani trzymał się całą noc i był piękny.

Aleksandra Fijałkowska

Opinia z Facebook

Gorąco polecam. Mila i profesjonalna obsługa a efekt końcowy cudowny !!!

Marta Olszewska

opinia z Facebook

Jestem mega zadowolona z Usług Pani Ani: )))

Wiola Wojtczak

opinia z Facebook

Jestem bardzo zadowolona z makijażu jaki Pani Ania zrobiła mi na studniówkę! Trzymał się całą noc, a co najważniejsze, każdy był pod wrażeniem tego jak wyglądałam. Wyszłam zupełnie odmieniona. Także fryzurę zrobiła mi taką, o jakiej marzyłam. Pani Ania jest miłą osobą, której zależy na tym, by klientka była zadowolona. Z pewnością nie raz jeszcze skorzystam z jej usług. Z czystym sumieniem mogę polecić każdemu, nawet mężczyznom,którzy chcą poprawić swój wygląd na wielkie wyjście!

Ania Szpadzik

Opinia z Facebook

Niektórzy ludzie są stworzeni do pewnych zawodów, a Ania stworzona jest do wizażu. To prawdziwa profesjonalistka, a do tego bardzo miła i kontaktowa. Po pierwszym ruchu pędzla widać, że szkoliła się u najlepszych.Polecam na 6

Sylwia

Polecam Anię Dębską jako profesjonalistkę w swojej branży. Makijaż wykonała lepiej niż sobie wyobrażałam, a byłam już u kilku makijażystek. Najważniejsze, że Ania słucha, czego oczekuje klient i potrafi przełożyć to na piękny makijaż.

Agnieszka

Z całego serca polecam usługi fryzjerskie Pani Ani. Bardzo dobre podejście do klienta, pracuje z zaangażowaniem i z pewnością wrócę do salonu niejeden raz!

Ewelina Podlecka

opinia z Facebook

Szybko, profesjonalnie, w miłej atmosferze i super efekt! Polecam!

Nina Grzelak-Kozian

opinia z Facebook

Profesjonalnie i skutecznie!!! Polecam

Agnieszka Zielińska

opinia z Facebook

Makijaż wyszedł pieknie, trzymał się całą noc! Pani Ania jest przesympatyczną osobą, widać, że lubi swoją pracę i przede wszystkim wie, co robi. Skorzystam na pewno jeszcze wieele razy 🙂 pełna profeska, polecam bardzo!

Kasia Baranowska

Opinia z Facebook