Makijaż sylwestrowy Ciechanów
 

Makijaż sylwestrowy

Noc z 31 Grudnia na 1 Stycznia jest dla nas kobiet bardzo ważna. W tym dniu chcemy wyglądać wyjątkowo pięknie, nie tylko dla siebie, ale również chcemy wyglądać atrakcyjnie wśród znajomych, rodziny i przyjaciół. Makijaż sylwestrowy z reguły jest nieco mocniejszy od makijażu na inne okoliczności. Tutaj możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa z brokatem i innymi błyszczącymi wynalazkami wizażu. Pamiętamy, że makijaż musi podkreślać urodę, współgrać z suknią na bal i fryzurą.

Makijaż sylwestrowy to połączenie makijażu wieczorowego i fotograficznego. Makijaż ten kryje wszelkie niedoskonałości skóry. Niezwykle istotne jest również by był wodoodporny, ponieważ w dniu Sylwestra raczej nie siedzimy biernie za stołem, a nie jedna z nas robi sobie prawdziwy maraton tańca.

Zaczynając makijaż, należy zadbać o dobre nawilżenie cery w postaci kremu. Następnie nakładamy odpowiednią bazę pod podkład, aby makijaż był bardziej trwały. Kolor podkładu musi pasować do naszej karnacji skóry. Korektorem możemy tuszować różne niedoskonałości, a pod oczy najlepiej wybrać korektor rozświetlający, aby nasza cera wyglądała na świeżą i wypoczętą.Puder zmatowi twarz, dzięki czemu makijaż nie będzie się wycierał. Następnym etapem jest konturowanie twarzy oraz nałożenie bronzera i różu, nie zapominając o rozświetlaczu, dzięki któremu cera będzie wyglądać zjawiskowo.

Profesjonalna wizażystka potrafi doskonale dobrać kolory cieni, które mają kluczowe znaczenie  do uzyskania finalnego efektu makijażu sylwestrowego. Dopełnieniem makijażu oka jest użycie pyłków i pigmentów. Podkreślamy brwi i tuszujemy rzęsy. Jeszcze lepszy efekt uzyskamy przedłużając i zagęszczając rzęsy.

Usta zostawiamy na sam koniec, używając konturówki, pomadki i błyszczyka. Cały makijaż spryskujemy fixerem, aby wytrzymał całą noc zabawy.

Po makijażu w moim wykonaniu, każda dama będzie olśniewać swoim wyglądem.

Makijaż sylwestrowy wykonuję u siebie w salonie w Ciechanowie, przy ul. Z.Krasińskiego 32. Istnieje możliwość dojazdu do klientki w okolicach Ciechanowa.

Polecam gorąco usługi Pani Ani, podchodzi profesjonalnie do swojej pracy, a przy tym w gabinecie jest bardzo miła atmosfera. Makijaż, który wykonała Pani Ani trzymał się całą noc i był piękny.
Aleksandra Fijałkowska

Opinia z Facebook

Z całego serca polecam usługi fryzjerskie Pani Ani. Bardzo dobre podejście do klienta, pracuje z zaangażowaniem i z pewnością wrócę do salonu niejeden raz!
Ewelina Podlecka

Opinia z Facebook

Liczba wykonanych makijaży sylwestrowych

%

Zadowolonych klientek

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

3 + 8 =

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Istnieje możliwość wykonania profesjonalnej, ślubnej sesji zdjęciowej przez zaprzyjaźnione studio fotograficzne esdestudio.pl Sylwia Dębska. Zapraszamy Ciechanów, ul. Zygmunta Krasińskiego 32.