Makijaż ślubny Ciechanów

Makijaż wieczorowy

Makijaż wieczorowy jest jednym z najczęściej wybieranych makijaży okolicznościowych w mojej ofercie. W związku z tym, że jak sama nazwa wskazuje przygotowuje się go na wieczór, gdzie dominuje sztuczne światło, używamy intensywniejszych barw i mocniejszych konturów niż ma to miejsce przy makijażu dziennym.

Podczas wykonywania makijażu wieczorowego śmiało możemy sobie pozwolić na odrobinę szaleństwa w postaci wszelkich „błyskotek” takich jak delikatny brokat lub drobinki złota na dekolcie. Nie zapominamy, żeby mocniej podkreślić oczy i rzęsy, które dodatkowo możemy przedłużyć i zagęścić dla jeszcze bardziej spektakularnego efektu.

Makijaż wieczorowy doskonale niweluje niedoskonałości i w blasku świec nie jeden mężczyzna patrząc na nas może „odpłynąć”

Makijaż wieczorowy wykonuję u siebie w salonie w Ciechanowie, przy ul. Z.Krasińskiego 32. Istnieje możliwość dojazdu do klientki w okolicach Ciechanowa.

Polecam gorąco usługi Pani Ani, podchodzi profesjonalnie do swojej pracy, a przy tym w gabinecie jest bardzo miła atmosfera. Makijaż, który wykonała Pani Ani trzymał się całą noc i był piękny.
Aleksandra Fijałkowska

Opinia z Facebook

Z całego serca polecam usługi fryzjerskie Pani Ani. Bardzo dobre podejście do klienta, pracuje z zaangażowaniem i z pewnością wrócę do salonu niejeden raz!
Ewelina Podlecka

Opinia z Facebook

Liczba wykonanych makijaży wieczorowych

%

Zadowolonych klientek

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

9 + 11 =