Indywidualna lekcja makijażu

Indywidualna lekcja makijażu, tylko dla Ciebie.

Podczas 2 godzinnej lekcji wizażu nauczysz się jak perfekcyjnie wykonać na sobie makijaż dzienny i wieczorowy, ukryć mankamenty i wydobyć piękno twarzy. Na lekcji dowiesz się jak:

– makijażem można się odmłodzić
– ukryć cienie pod oczami
– powiększyć oczy i usta
– wyszczuplić twarz i nos
– uwydatnić kości policzkowe
– i inne
Podpowiem Ci jak dobrać odpowiedni odcień podkładu, różu, bronzera, pomadek do ust i cieni do powiek.

Na czym polega indywidualna lekcja makijażu?

Indywidualna lekcja makijażu to spersonalizowana usługa dla kobiet, które chciałyby w domu wykonywać na sobie perfekcyjny makijaż dopasowany do unikalnych cech swojej twarzy i karnacji skóry. Na początku lekcji określamy jakim rodzajem makijażu jesteś zainteresowana. Jeśli ma to być makijaż wieczorowy, wtedy poświęcamy się w 100% na makijażu wieczorowym. Jeśli interesuje Cię jedynie makijaż dzienny, do pracy lu strobing, wtedy poświęcamy się jedynie makijażowi tego typu. Jeśli zależy Ci na nauce makijażu.

Pierwsze 15-20 minut poświęcone jest prezentacji kosmetyków oraz narzędzi do wizażu. Następnie przechodzimy do zajęć praktycznych, podczas których nauczę Cię podstawowych zasad makijażu tj. odpowiednie nakładanie cieni, blendowanie, łączenie kolorów w taki sposób aby makijaż wyglądał na Tobie najkorzystniej. Dowiesz się jakiego podkładu używać, jak i gdzie go nakładać aby makijaż wyglądał olśniewająco. Dobierzemy dla Ciebie odpowiedni odcień różu, bronzera, cieni do powiek, pomadek oraz podkładu.

Lekcja trwa ok. 2 godzin podczas których oprócz w/w umiejętności nauczę Cię kilku trików jak szybko zniwelować mankamenty kształtu twarzy oraz skóry. Na koniec przygotujemy listę kosmetyków oraz niezbędnych dla Ciebie narzędzi do wizażu. Bez obaw. Nie potrzebujesz całej palety kolorów i pędzli aby wyglądać zjawiskowo.

Jak przygotować się do indywidualnej lekcji makijażu?

Na lekcję zapraszam bez makijażu na twarzy. Zabierz ze sobą kosmetyki oraz narzędzia, którymi malujesz się na co dzień. Ustalimy co może zostać w Twojej kosmetyczce, co należy wymienić, a czego się stanowczo pozbyć.

 

Cena 2-godzinnej lekcji wynosi 250 zł.

Niektórzy ludzie są stworzeni do pewnych zawodów, a Ania stworzona jest do wizażu. To prawdziwa profesjonalistka, a do tego bardzo miła i kontaktowa. Po pierwszym ruchu pędzla widać, że szkoliła się u najlepszych.Polecam na 6
Sylwia

Polecam Anię Dębską jako profesjonalistkę w swojej branży. Makijaż wykonała lepiej niż sobie wyobrażałam, a byłam już u kilku makijażystek. Najważniejsze, że Ania słucha, czego oczekuje klient i potrafi przełożyć to na piękny makijaż.
Agnieszka

Korzystam z usług Ani i z czystym sumieniem mogę polecić wszystkim, którzy pragną zmienić się w pięknego łabędzia. Ania jest perfekcjonalistka w każdym calu. Robi to co lubi i robi to świetnie. Ania robi piękne makijaże,potrafi świetnie dopasować odpowiedni makijaż do danego typu urody. A do tego potrafi wyczarować świetną fryzurę
Agata Abramowicz

W moim wieku, już nie myśli się o profesjonalnych makijażach, jednak bywają sytuacje w życiu np. ślub, kiedy trzeba wyglądać pięknie i Ania Dębska to piękno potrafi wydobyć z każdej kobiety, bez względu na jej wiek. Dziękuję
Jola Grzybowska

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

14 + 5 =