Makijaż ślubny Ciechanów

Makijaż ślubny

Dzień ślubu jest jednym z najważniejszych dni każdej kobiety. W tym dniu chcemy wyglądać wyjątkowo pięknie, nie tylko dla siebie, ale również dla przyszłego męża i najbliższych. Makijaż musi podkreślać urodę, współgrać z suknią ślubną i fryzurą.

Makijaż ślubny to połączenie makijażu dziennego, wieczorowego i fotograficznego, czyli delikatny, dyskretny, trwały i dobrze kryjący wszelkie niedoskonałości. Niezwykle istotne jest również by był wodoodporny, ponieważ nie jednej pannie młodej zakręci się łezka w oku. Zalecane jest aby przed tym wielkim wydarzeniem wykonać makijaż próbny, gdyż na któryś z kosmetyków, nasza skóra może być uczulona.

Zaczynając makijaż, należy zadbać o dobre nawilżenie cery w postaci kremu. Następnie nakładamy odpowiednią bazę pod podkład, aby makijaż był bardziej trwały. Kolor podkładu musi pasować do naszej karnacji skóry. Korektorem możemy tuszować różne niedoskonałości, a pod oczy najlepiej wybrać korektor rozświetlający, aby nasza cera wyglądała na świeżą i wypoczętą.Puder zmatowi twarz, dzięki czemu makijaż nie będzie się wycierał. Następnym etapem jest konturowanie twarzy oraz nałożenie bronzera i różu, nie zapominając o rozświetlaczu, dzięki któremu cera będzie wyglądać zjawiskowo.

Profesjonalna wizażystka potrafi doskonale dobrać kolory cieni, które mają kluczowe znaczenie  do uzyskania finalnego efektu makijażu ślubnego. Dopełnieniem makijażu oka jest użycie pyłków i pigmentów. Delikatnie podkreślamy brwi i tuszujemy rzęsy. Jeszcze lepszy efekt uzyskamy przedłużając i zagęszczając rzęsy.

Usta zostawiamy na sam koniec, używając konturówki, pomadki i błyszczyka. Cały makijaż spryskujemy fixerem, aby wytrzymał pocałunki setki gości.

Po makijażu w moim wykonaniu, każda panna młoda będzie olśniewać swoim wyglądem.

Makijaż ślubny wykonuję u siebie w salonie w Ciechanowie, przy ul. Z.Krasińskiego 32. Istnieje możliwość dojazdu do klientki w okolicach Ciechanowa.

Polecam gorąco usługi Pani Ani, podchodzi profesjonalnie do swojej pracy, a przy tym w gabinecie jest bardzo miła atmosfera. Makijaż, który wykonała Pani Ani trzymał się całą noc i był piękny.
Aleksandra Fijałkowska

Opinia z Facebook

Z całego serca polecam usługi fryzjerskie Pani Ani. Bardzo dobre podejście do klienta, pracuje z zaangażowaniem i z pewnością wrócę do salonu niejeden raz!
Ewelina Podlecka

Opinia z Facebook

Wykonanych makijaży ślubnych

%

Zadowolonych klientek

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

1 + 14 =

Profesjonalna sesja zdjęciowa

Istnieje możliwość wykonania profesjonalnej, ślubnej sesji zdjęciowej przez zaprzyjaźnione studio fotograficzne esdestudio.pl Sylwia Dębska. Zapraszamy Ciechanów, ul. Zygmunta Krasińskiego 32.