Przedłużanie włosów Ciechanów

Ręka do góry, która z nas nie chce wyglądać atrakcyjnie? Piękne, lśniące, długie włosy od zawsze były atrybutem kobiecości. Dlatego nie popełnię błędu pisząc, że kobiety od zawsze przedłużały sobie włosy. Na dowód tego posłużę się badaniami archeologicznymi. Otóż około 3300 lat temu w jednym z miast starożytnego Egiptu pochowano kobietę, która niezwykle dbała o swoją fryzurę. Archeolodzy, na czaszce zmarłej kobiety odkryli blisko 70 kępek doczepionych włosów (swoją drogą ciekawe jaką metodą były doczepione?)

Przedłużanie włosów metodą kanapkową

Przedłużanie włosów metodą kanapkową polega na doklejaniu pasma włosów na kilkucentymetrowej, przeźroczystej taśmie. Przy tej metodzie, pasma doklejane są do włosów naturalnych tuż przy skórze głowy. W związku z tym użycie tej metody gwarantuje naturalność fryzury i jej lekkość.  W swojej pracy używam najwyższej jakości naturalnych włosów indyjskich, które po skończonym zabiegu, można dowolnie stylizować (suszyć suszarką, kręcić na lokówkę, prostować prostownicą). Taśmy są bardzo lekkie i niewidoczne. Do ich założenia nie używa się chemii, wysokich temperatur czy dodatkowych obciążających włosy elementów,  to przekłada się oczywiście na komfort noszenia doczepionych włosów (włosy się nie plączą i nie kołtunią). Metoda kanapkowa zyskuje coraz więcej zwolenniczek, gdyż jest to najmniej inwazyjny sposób przedłużania włosów.

Przedłużanie włosów Ciechanów

Przykład przedłużania włosów metodą kanapkową. Pro Anna Dębska Ciechanów

Jakie są ograniczenia do przedłużenia włosów metodą kanapkową?

W zasadzie jedynym ograniczeniem jest długość naszych naturalnych włosów. Muszą one mieć co najmniej 15 cm długości. Poza tym metoda ta pozwala na istną metamorfozę w wyglądzie. Stosuję pasma o długości 40 cm , 50 cm oraz 55 cm. Po zakończonym zabiegu, włosów nie można czesać zwykłym grzebieniem. Do tego służy specjalna szczotka, podczas czesania którą mamy pewność, że nie wyczeszemy przyklejonych pasm.

Jakie włosy stosuję przy przedłużaniu metodą kanapkową?

W swojej pracy nie idę na kompromisy. Od samego początku działalności używam produktów z najwyższej półki jakościowej, dlatego podczas przedłużania włosów metodą kanapkową stosuję polecane przez najwybitniejszych fryzjerów, najwyższej jakości naturalne włosy słowiańskie. Są one znacznie trwalsze, wytrzymalsze i dają lepszy efekt od włosów indyjskich i azjatyckich, które lepiej się sprawdzają przy innych metodach przedłużania włosów.

 

 

Pamiętać należy, że gdy włosy nam rosną to taśmy opuszczają się razem z nimi, więc co 6-8 tygodni (to zależy od tempa w jakim nasze włosy rosną) należy umówić się na podciągniecie tasiemek

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

6 + 2 =