Wyszczuplanie i redukcja cellulitu

Wychodząc naprzeciw waszym oczekiwaniom moje drogie Panie, wprowadziłam do swojej oferty zabieg wyszczuplania, redukcji cellulitu i modelowania sylwetki M’onduniq thermogenique. Jest to najnowocześniejszy sprzęt i kosmetyki w Ciechanowie i okolicach.

m'onduniq thermogenique

Urządzenie m’onduniq thermogenique wykorzystuje specjalnie opracowaną technologię i kosmetyki będące reduktorami tłuszczu (fat burners), które z kolei ułatwiają rozbijanie komórek tłuszczowych i przetwarzają je w energię.  Działanie termogeniczne stymuluje organizm do wzmożonego spalania tłuszczu i przekształcania go w energię cieplną (stąd określenie Thermogenique Body Shape Extreme).

Thermogenique Body Shape Extreme, to jedno z najnowszych osiągnięć naukowych i technologicznych działające na uporczywy cellulit. Głowica podciśnieniowego masażu próżniowego RF i głowica termogeniczna liposukcja kawitacyjna oparte są na rezonansie fal ciśnienia, dają bezpieczną i niechirurgiczną opcję kształtującą oraz modelująca sylwetkę.

Unikalny RF Thermq RF mini, BODY i Thermq Vacuum Bipolar wykorzystują unikalną technologię głębokiego podgrzewania (technologia plazmowa), gdzie dochodzi do przebudowy kolagenu i sprzyja migracji fibroblastów i tworzeniu nowego kolagenu. Przebudowa skóry ma miejsce w ciągu kilkunastu miesięcy i trwa około dwóch lat.

O technologii m’onduniq thermogenique

 • wyszczupla i ujędrnia ramiona, nogi, uda, pośladki, talię, plecy, mięśnie brzucha,
 • wpływa na kształtowanie sylwetki,
 • może wpływać na dekompresję,
 • w niektórych przypadkach występuje łagodzenie bólu (np. ból stawów, rwa kulszowa).

Podczas zabiegu wykorzystuję 3 lub 4 głowice. Każda z nich ma inne zadanie.

2 głowice z technologią Therm RF Body. Jedna do dużych partii ciała, a druga do mniejszych.

Efekt termogeniczny w technologii THERMG RF BODY polega na wytworzeniu krótkich, intensywnych impulsów, które oscylują przez skórę w celu ogrzania tkanki. Energia przenika przez skórę i stymuluje skurcz kolagenu oraz produkcję nowego kolagenu do napinania skóry.
Dodatkowo w zależności od regulowanej intensywności, światło czerwone emitowane w centralnej części głowicy przyspiesza procesy regeneracyjne skóry i poprawia jej jędrność, stymulując działanie odmładzające

Głowica z technologią THERMG LIPO 40k

Kawitacja jest naturalnym zjawiskiem opartym na ultradźwiękach o niskiej częstotliwości. Odpowiednie pole ultradźwiękowe tworzy pęcherzyki, które rosną i implodują, ponieważ membrany komórek tłuszczowych nie mają strukturalnej zdolności do wytrzymywania wibracji, efekt kawitacji łatwo je łamie, nie wpływając na tkankę naczyniową, nerwową i mięśniową. Złamane lipocyty (komórki tłuszczowe) są następnie przenoszone do wątroby i bezpiecznie metabolizowane z ludzkiego ciała. Proces ten wspomaga picie dużej ilości wody. Wreszcie, pewna zawartość adipocytów jest metabolizowana przez wątrobę i wydalana z moczem.

Głowica z technologią THEMG VACUUM

Rozbija tłuszcz, drenuje, ujędrnia skórę i zwiększa jej elastyczność. Specjalnie opracowana głowica, która wytwarza próżnie i zasysa poszczególne elementy skóry wraz z tkanką tłuszczową. Za sprawą odpowiednich ruchów przyspiesza metabolizm, poprawia mikrokrążenie oraz rozbija złogi tłuszczowe.
Dodatkowo bipolarny RF dzięki uzyskaniu efektu termogenicznego ma jeszcze większy wpływ na skórę, zwiększając jej elastyczność i poprawiając jędrność.

Efekty m’onduniq thermogenique:

 • znaczna redukcja nadmiaru tkanki tłuszczowej,
 • zwiększenie elastyczności skóry,
 • zacieśnienie struktury skóry i jej odmłodzenie,
 • usuwanie zmarszczek,
 • ujędrnienie.

Zabieg Thermogenique to nie tylko wyszczuplenie, ale również redukcja cellulitu, zmniejszenie obrzęków oraz utrata centymetrów w obwodzie. Efekt ujędrnienia ciała jest natychmiastowy już po pierwszym zabiegu. Dodatkowo pozwala on nam oczyścić ciało z toksyn oraz przyspiesza przemianę materii.

Aby uzyskać zadowalające efekty zaleca się wykonanie ok. 6 zabiegów w serii w częstotliwości 1x w tygodniu.

EFEKTY: gładsza skóra, oczyszczenie organizmu z toksyn, niwelowanie obrzęków i zastojów, odprowadzenie nadmiaru wody

WSKAZANIA: cellulit, zatrzymywanie wody w organizmie, nadmierna tkanka tłuszczowa, „ciężkość” nóg

PRZECIWWSKAZANIA: ciąża i laktacja, choroby skóry, nadciśnienie, problemy z wątrobą, infekcje wirusowe skóry, infekcje bakteryjne skóry, infekcje grzybicze skóry, stany zapalne skóry, uszkodzenia naskórka, wszczepy metalowe w tkankach (m.in.rozrusznik serca, implanty), wszczepy silikonowe w tkankach, choroby serca, pierwsze trzy dni menstruacji

PO ZABIEGU: zalecane jest spożycie co najmniej 2 litrów wody, ćwiczenia. Bezpośrednio po zabiegu nie kąpiemy się przez pierwsze 5 godzin, nie korzystamy z solarium, sauny.

Po zabiegu mogą wystąpić zawroty głowy, pocenie organizmu, może być zmieniony stolec i mocz.

Dla kogo przeznaczony jest zabieg?

Jeśli masz problem z :

 • cellulitem
 • nadmiernym odkładaniem wody w organiźmie
 • obrzękiem brzucha
 • wiotką i mało jędrną skórą
 • nadmiarem tkanki tłuszczowej
 • zespołem tzw. „ciężkich nóg”

 

Efekty działania widoczne już po pierwszym zabiegu.

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

14 + 4 =