Makijaż studniówkowy Ciechanów
 

Makijaż studniówkowy

Studniówka jest chyba pierwszym „poważnym” balem dla każdej dziewczyny. W tym dniu chcemy wyglądać wyjątkowo pięknie, nie tylko dla siebie, ale chcemy się podobać swojemu partnerowi i niekiedy wzbudzić zazdrość koleżanek. Makijaż musi podkreślać urodę, współgrać z suknią studniówkową i fryzurą.

Makijaż studniówkowy to makijaż wieczorowy, z dozą szaleństwa na które może sobie pozwolić młoda osoba. Niezwykle istotne jest również by był wodoodporny, ponieważ musi wytrzymać całą noc, a jak wiadomo na studniówkach nie graja samych „wolnych” tańców.

Zaczynając makijaż, należy zadbać o dobre nawilżenie cery w postaci kremu. Następnie nakładamy odpowiednią bazę pod podkład, aby makijaż był bardziej trwały. Kolor podkładu musi pasować do naszej karnacji skóry. Korektorem możemy tuszować różne niedoskonałości, a pod oczy najlepiej wybrać korektor rozświetlający, aby nasza cera wyglądała na świeżą i wypoczętą. Puder zmatowi twarz, dzięki czemu makijaż nie będzie się wycierał. Następnym etapem jest konturowanie twarzy oraz nałożenie bronzera i różu, nie zapominając o rozświetlaczu, dzięki któremu cera będzie wyglądać zjawiskowo.

Profesjonalna wizażystka potrafi doskonale dobrać kolory cieni, które mają kluczowe znaczenie  do uzyskania finalnego efektu makijażu na studniówkę. Dopełnieniem makijażu oka jest użycie pyłków i pigmentów. Delikatnie podkreślamy brwi i tuszujemy rzęsy. Jeszcze lepszy efekt uzyskamy przedłużając i zagęszczając rzęsy.

Usta zostawiamy na sam koniec, używając konturówki, pomadki i błyszczyka. Cały makijaż spryskujemy fixerem, aby wytrzymał pocałunki setki gości.

Po makijażu studniówkowym w moim wykonaniu, każda dziewczyna będzie olśniewać swoim wyglądem.

Makijaż studniówkowy wykonuję u siebie w salonie w Ciechanowie, przy ul. Z.Krasińskiego 32. Istnieje możliwość dojazdu do klientki w okolicach Ciechanowa.

Polecam gorąco usługi Pani Ani, podchodzi profesjonalnie do swojej pracy, a przy tym w gabinecie jest bardzo miła atmosfera. Makijaż, który wykonała Pani Ani trzymał się całą noc i był piękny.
Aleksandra Fijałkowska

Opinia z Facebook

Z całego serca polecam usługi fryzjerskie Pani Ani. Bardzo dobre podejście do klienta, pracuje z zaangażowaniem i z pewnością wrócę do salonu niejeden raz!
Ewelina Podlecka

Opinia z Facebook

Liczba wykonanych makijaży studniówkowych

%

Zadowolonych klientek

Formularz kontaktowy

Zgoda na przetwarzanie danych

14 + 12 =